Udział „Iskierek” w III Spotkaniu ze Sztuką

W Trzecich Spotkaniach ze Sztuką, zorganizowanych przez WOK Wołów, w Sali Kameralnej wśród bardzo licznego grona uczestników byłyśmy również my – Iskierki.

W programie spotkania była wystawa obrazów Urszuli Musiała-Białowąs i koncert w wykonaniu Andrzeja Michnowskiego – artystów realizujących swoje pasje, motto malarki to – „Z pasją żyje się piękniej”, a barda to „Gitara i śpiew – moja życiowa pasja”.

Artyści w swoich wystąpieniach zachęcali do podjęcia próby zrealizowania swoich marzeń z dzieciństwa. Im z pewnością się udało.

Pan Michnowski grał na gitarze i śpiewał utwory znanych wykonawców i swoje kompozycje, były bisy. My wysłuchałyśmy pięknego koncertu wołowianina.

Obrazy pani Urszuli zapełniły wszystkie ściany Sali Kameralnej, były to kompozycje kwiatowe i pejzaże. Ulubionym motywem artystki są kwiaty. My „Iskierki” miałyśmy już przyjemność podziwiać jej twórczość wiele lat temu, które były wystawione w dolnobrzeskiej bibliotece w siedzibie przy ulicy Zwycięstwa, Wtedy poznałyśmy tę uroczą artystkę, mamy okazję śledzić jej rozwój w dziedzinie malarstwa.

Spotkanie zaszczycił burmistrz Wołowa i jego wice. Organizowane przez WOK spotkania mają na celu promocję lokalnych artystów. Pieśniarz mieszka w Wołowie, malarka w Brzegu Dolnym. Wśród publiczności była duża grupa mieszkańców Brzegu Dolnego.

Z artystami zrobiłyśmy kilka zdjęć, życzyłyśmy im dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji.