Pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska w TAMIE

W piątek, 8 września 2023, w bibliotece TAMA odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, wrocławską pisarką, nazywaną przez swoich czytelników „Dilerką emocji”.

Agnieszka Lingas-Łoniewska to autorka bestsellerowych powieści, stanowiących mix romansu, dramatu i sensacji. Emocjonalny styl pisania sprawia, że każdy czytelnik wczuwa się w historię i utożsamia z bohaterami.

Podczas spotkania pisarka opowiedziała o swoich książkach,

o pomysłach na losy nowych bohaterów oraz jakie ma plany zawodowe.

Zgromadzeni czytelnicy chętnie zadawali pytania, ustawiali się do zdjęć oraz prosili o autograf od swojej ulubionej pisarki. W spotkaniu wzięło udział 45 osób dorosłych.

Pani Agnieszko – dziękujemy serdecznie za spotkanie i do zobaczenia.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Ambasadorzy na start! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.