Warsztaty artystyczne w ramach projektu “Ambasadorzy na Start!”

17.08.2023 – W bibliotece “TAMA” odbyły się warsztaty w ramach projektu „Ambasadorzy na start!”. Uczestnicy ozdabiali duże i małe litery przy wykorzystaniu różnych materiałów: muszelek, bibuły, plasteliny, farby, skrawków wstążek, koronek oraz materiałów recyklingowych. Dzieci wykazały się niesamowitą pomysłowością w projektowaniu i zestawianiu ze sobą różnych materiałów. Efektem pracy uczestników są wspaniale ozdobione litery, które posłużą nam w promocji dalszych działań projektowych. W zajęciach wzięło udział trzynaścioro dzieci.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Ambasadorzy na start! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.