Relacja z andrzejkowego escape roomu

W bibliotecznym andrzejkowym escape roomie uczestnicy mieli 15 minut na odnalezienie zaszyfrowanych wiadomości ukrytych w rozwiązaniach różnych zagadek. Zaszyfrowane wiadomości wskazywały na książkę, która umożliwiała wyjście bez uruchamiania bramki alarmowej. Zagadki nie należały do najłatwiejszych ale wszyscy uczestnicy wykazali się dużym sprytem. 3 z 5 grup udało się pokonać nasz biblioteczny pokój zagadek. Gratulujemy!

Nie ma prawdziwych Andrzejek bez wróżb, dlatego dzieci chcąc poznać, co czeka je w przyszłości odwiedziły namiot prawdziwej wróżki. Buty układane jeden za drugim zdradziły tajemnicę, kto pierwszy zmieni stan cywilny. Za sprawą serca i koła fortuny poznawano imię przyszłej sympatii. Śmiechu było po pachy!