Nowe usługi w bibliotece TAMA

Od 14 czerwca 2021 r. istnieje możliwość skorzystania z kolejnych usług w wydzielonej strefie relaksu biblioteki „TAMA” – tabletów multimedialnych oraz odsłuchu płyt analogowych. Gramofon umożliwia odtwarzanie w rozmiarze siedmiu oraz dwunastu cali, gwarantującym doskonałą dynamikę dźwięku, często nieosiągalną dla odtwarzaczy cyfrowych ze względu na technologię kompresji ścieżki dźwiękowej, którą się posługują. Czytelnicy-audiofile mogą wybierać między klasycznymi i rozrywkowymi albumami winylowymi. W kolekcji biblioteki znajdują się płyty m.in. Joy Division, Pink Floyd, Amy Winehouse, Abby, Madonny i wielu innych znanych i cenionych artystów. Na czytelnika czekają również tablety multimedialne, które zapewnią gościom biblioteki możliwość czytania czasopism internetowych, książek elektronicznych i korzystania ze stron internetowych.

Oferta skierowana jest do czytelników biblioteki „TAMA”. Zapraszamy do zapisów na wybrany termin osobiście, telefonicznie lub drogą mailową.