Dni Integracji Międzypokoleniowej

Na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Wołowie, w dniach 27-28 sierpnia odbyły się Dni Integracji Międzypokoleniowej zorganizowane przez Młodzieżową Radę Powiatu Wołowskiego oraz Powiatową Radę Seniorów w Wołowie. W programie wydarzenia było wiele atrakcji m.in.: zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, występy artystyczne i pokazy filmów historycznych.

Nie mogło zabraknąć także stoiska Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej „TAMA”, która zorganizowała kolejną z planowanych akcji plenerowych w ramach projektu Ambasadorzy na start! wychodząc ze swoją działalnością poza granice gminy. Podczas pierwszego dnia wydarzenia biblioteka zorganizowała eko-warsztaty, zajęcia florystyczne z żywych kwiatów oraz warsztaty z malowania filcem czesankowym. Łącznie w organizowanych przez nas zajęciach udział wzięło ponad 40 osób.

Bramy Kultury Joanna Krasowska

Harcerska Organizacja Wychowawczo-Patriotyczna “Cichociemni”

Fundacja Kierunek Kultura