<p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>
Nawigacja
Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Nowości wydawnicze
Ankieta
W jaki sposób najczęciej trafiasz na ciekawe książki?

samodzielnie wyszukuję książki na półce w bibliotece

ciekawe książki poleca mi bibliotekarz

polecenia rówieśników, rodziny, znajomych

czytanie recenzji w prasie lub gazetek w bibliotece

inne

» Tydzień bibliotek


Czytaj więcej» Tydzień bibliotek


Czytaj więcej» Konkurs


Regulamin konkursu fotograficznego
„Z książką w rękach świat jest piękny”

 

 1. Organizatorem konkursu „Z książką w rękach świat jest piękny” jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Brzegu Dolnym z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 3 w Brzegu Dolnym.

 

 1. Konkurs organizowany jest z okazji Tygodnia Bibliotek, obchodzonego w dniach 8-15 maja, ma charakter kulturalny.

 

 1. Celem konkursu jest aktywizacja czytelnicza dzieci i młodzieży przy pomocy fotografii,  promocja różnorodnych działań bibliotecznych w środowisku lokalnym oraz promocja tych działań w mediach społecznościowych (Facebook), stronie internetowej biblioteki i prasie lokalnej.

 

 1. W konkursie udział mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 0-15 lat za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

 

 1. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 zdjęcia wysyłając je na adres mailowy organizatora: biblioteka@brzegdolny.pl  fotografia ma być wysłana w formacie .JPG o maksymalnym rozmiarze 1 MB. Wraz ze zgłoszeniem należy podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, dane do kontaktu (e-mail lub telefon) oraz załączyć zdjęcie podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego o następującej treści: „Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka [imię i nazwisko] w konkursie fotograficznym „Z książką w rękach świat jest piękny”, przetwarzanie przez organizatora konkursu jego/jej danych osobowych (wraz z ewentualnym wizerunkiem) w celach wynikających z regulaminu a także publikacje pracy konkursowej.”

 

 1. Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że rodzic/opiekun prawny oświadcza, iż nie naruszają one praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych praw autorskich.

 

 1. Termin nadsyłania fotografii  upływa 15 maja 2020 r.

 

 1. W konkursie nie mogą brać udziału fotografie, które były wcześniej gdziekolwiek publikowane, nagradzane, eksponowane. Zdjęcia muszą być wykonane samodzielnie.

 

 1. Prace nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez jury, w skład którego wejdą bibliotekarze Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzegu Dolnym oraz jej filii.

 

 1. Autorzy 3 zdjęć otrzymają nagrody książkowe. Laureaci konkursu o miejscu i terminie wręczenia nagród zostaną powiadomieni telefonicznie i/lub pisemnie na podany adres mailowy.

 

 

Dodatkowych informacji o konkursie udziela: starszy bibliotekarz Anżela Grzyś – tel.71 319 00 99,
e-mail: agrzys@brzegdolny.pl

 

Czytaj więcej» Tydzień bibliotek


Czytaj więcej» Informacja


Galeria: http://www.biblioteka.brzegdolny.pl/photogallery.php?album_id=386

Czytaj więcej» Wielkanoc 2020


Czytaj więcej» #zostańwdomu / Kody dostępu do Legimi można pobrać pocztą elektroniczną!


#zostańwdomu / Kody dostępu do Legimi można pobrać pocztą elektroniczną!

Informujemy naszych Czytelników, że kody dostępu do Legimi  można otrzymać drogą mailową.

Zachęcamy do pisania na adres: biblioteka@brzegdolny.pl.

W treści maila należy podać swoje dane (imię i nazwisko, pesel oraz placówkę w  której jest się zapisanym – Biblioteka Główna, filia nr 1 (Warzyń), filia nr 2 (Pogalewo Wielkie, filia nr 3 (Stary Brzeg).

UWAGA!
Tym, którzy jeszcze nie wiedzą i korzystali np. głównie z księgozbioru dostępnego w siedzibie naszej Biblioteki, wyjaśniamy, że jako czytelnicy zapisani do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzegu Dolnym mogą bezpłatnie korzystać ze zbiorów e-booków zgromadzonych i udostępnianych przez portal Legimi (60.000 e-booków!).

 

 Zachęcamy do tego zwłaszcza w sytuacji, kiedy Biblioteka jest zamknięta.

 

Szczegóły dotyczące sposobu korzystania z Legimi  znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.biblioteka.brzegdolny.pl/news.php?readmore=634. Tutaj podajemy odpowiedni link http://www.legimi.pl/dbpw

Czytaj więcejWspółpracują z nami
Współpracują z nami

Projekt i wykonanie: Krzysztof Plichta
Powered by PHP-Fusion