<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

» Konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego
„Z książką w rękach świat jest piękny”

1. Organizatorem konkursu „Z książką w rękach świat jest piękny” jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Brzegu Dolnym z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 3 w Brzegu Dolnym.

1. Konkurs organizowany jest z okazji Tygodnia Bibliotek, obchodzonego w dniach 8-15 maja, ma charakter kulturalny.

1. Celem konkursu jest aktywizacja czytelnicza dzieci i młodzieży przy pomocy fotografii,  promocja różnorodnych działań bibliotecznych w środowisku lokalnym oraz promocja tych działań w mediach społecznościowych (Facebook), stronie internetowej biblioteki i prasie lokalnej.

1. W konkursie udział mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 0-15 lat za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

1. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 zdjęcia wysyłając je na adres mailowy organizatora: biblioteka@brzegdolny.pl  fotografia ma być wysłana w formacie .JPG o maksymalnym rozmiarze 1 MB. Wraz ze zgłoszeniem należy podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, dane do kontaktu (e-mail lub telefon) oraz załączyć zdjęcie podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego o następującej treści: „Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka [imię i nazwisko] w konkursie fotograficznym „Z książką w rękach świat jest piękny”, przetwarzanie przez organizatora konkursu jego/jej danych osobowych (wraz z ewentualnym wizerunkiem) w celach wynikających z regulaminu a także publikacje pracy konkursowej.”

1. Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że rodzic/opiekun prawny oświadcza, iż nie naruszają one praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych praw autorskich.

1. Termin nadsyłania fotografii  upływa 15 maja 2020 r.

1. W konkursie nie mogą brać udziału fotografie, które były wcześniej gdziekolwiek publikowane, nagradzane, eksponowane. Zdjęcia muszą być wykonane samodzielnie.

1. Prace nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez jury, w skład którego wejdą bibliotekarze Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzegu Dolnym oraz jej filii.

1. Autorzy 3 zdjęć otrzymają nagrody książkowe. Laureaci konkursu o miejscu i terminie wręczenia nagród zostaną powiadomieni telefonicznie i/lub pisemnie na podany adres mailowy.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela: starszy bibliotekarz Anżela Grzyś – tel.71 319 00 99,
e-mail: agrzys@brzegdolny.pl