<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

» Telekonferencje

TelekonferencjeW dniach 25 i 28 listopada 2011 roku Biblioteka wiodca z Janowic Wielkich zorganizowaa telekonferencj w ramach mikrograntu "Podaj Dalej" prowadzonego przez Akademi Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. W czasie pierwszej telekonferencji tematem przewodnim byo wykorzystanie multimediw w pracy z dziemi i modzie, oraz jej udoskonalenie. Podzieliymy si dowiadczeniami w prowadzeniu strony Internetowej naszej biblioteki. W czasie drugiej telekonferencji rozmawiaymy i nowoczesnych komunikatorach i portalach spoecznociowych, tj. Skaype, GG, Facebook, Nasza Klasa. Komunikatory te uatwiaj nam kontakt z czytelnikiem poprzez umieszczanie na nich informacji o wydarzeniach organizowanych i odbytych. Umoliwiaj take wysyanie ponagle za przetrzymywanie ksiek oraz komunikowanie midzybiblioteczne.