<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

» LEGIMI W DOLNOBRZESKIEJ BIBLIOTECE

LEGIMI W DOLNOBRZESKIEJ BIBLIOTECE

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Brzegu Dolnym przystąpiła do projektu „Legimi na Dolnym Śląsku”, dzięki któremu otrzymała dostęp do bazy 60 000 e-booków.

Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki mogą uzyskać darmowy dostęp do wielu nowości wydawniczych oraz literatury pięknej, literatury faktu oraz innych kategorii jakie posiada portal legimi.pl. Czytelnicy mogą już teraz czytać nowości bez konieczności zapisywania się w kolejkę!

Jedyne co wystarczy zrobić to pobrać z biblioteki unikalny kod dostępu, założyć konto na legimi.pl oraz zainstalować bezpłatną aplikację Legimi. Książki w abonamencie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze i wybranym modelu czytnika całkowicie za darmo! Jedynym warunkiem jest posidanie karty bibliotecznej w naszej placówce J

Kod zostanie aktywowany po założeniu bezpłatnego konta na stronie:

Następnym krokiem jest pobranie książek z aplikacji na wybranym urządzeniu.

Legimi jest jedyną taką firmą umożliwiającą dostęp do e-booków w ramach usług abonamentowych. Wypożyczanie książek elektronicznych jest możliwe dzięki nawiązanej współpracy z dolnośląskimi bibliotekami publicznymi.