<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

» DzieÅ„ Kubusia Puchatka w Przedszkolu w Pogalewie Wielkim

Dzień Kubusia Puchatka w Przedszkolu w Pogalewie Wielkim

15 października 2019 w Fili nr 2 w Pogalewie Wielkim W GRUPIE „0” odbyÅ‚ siÄ™ DzieÅ„ Kubusia Puchatka Maluchy podczas zajęć z dużym zainteresowaniem wsÅ‚uchiwaÅ‚y siÄ™ w czytane historie. PoznaÅ‚y „puchatkowy” sposób na życie, gdzie życzliwość, dobroć, chęć niesienia pomocy oraz wyrozumiaÅ‚ość wobec sÅ‚aboÅ›ci i wad sprawia że życie jest piÄ™kne i radosne, a każdy dzieÅ„ w Stumilowym Lesie jest wielkÄ… przygodÄ…. Dzieci braÅ‚y udziaÅ‚ w  licznych wesoÅ‚ych zabawach i ciekawych konkursach dzieci chÄ™tnie naÅ›ladowaÅ‚y postÄ™powanie bliskich im bohaterów w jednej z nich czekaÅ‚o maÅ‚e co nie co ,  ulubiony przysmak Kubusia tj. miodkiem, który dzieci mogÅ‚y skosztować.  OdgadywaÅ‚y zagadki i rozwiÄ…zywaÅ‚y rebusy dotyczÄ…ce przygód naszych bajkowych  bohaterów. Również na zajÄ™cia dzieci poprzynosiÅ‚y ulubione postacie z bajki  .

Każde spotkanie z mieszkaÅ„cami Stumilowego Lasu byÅ‚o peÅ‚ne wesoÅ‚ych i ciekawych zabaw dla naszych najmÅ‚odszych czytelników. To dziÄ™ki uroczym przygodom Kubusia Puchatka dzieci mogÅ‚y siÄ™ uczyć i bawić, a spotkania  byÅ‚o peÅ‚ne niespodzianek.

Galeria: http://www.biblioteka.brzegdolny.pl/photogallery.php?album_id=375