<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>
Po Wt Ĺšr Cz Pi So Ni

ciekawe ksiÄ…ĹĽki poleca mi bibliotekarz

» Dzień Gło¶nego Czytania w Bibliotece

news: kkkkkkkkkkk.JPG

29 wrze¶nia z okazji Dnia Gło¶nego Czytania, Biblioteka i jej Filie przygotowały dla dzieci spotkania z ksi±żk±.
Bibliotekarz z Filii nr 1 w Starym Brzegu spotkał się z dziećmi z 2 i 3 klasy w Szkole Podstawowej nr 1 oraz z dziećmi w Przedszkolu nr 4. Dzieci mogły posłuchać ksi±żeczek Pana Wiesława Drabika. Jest to zapowiedĽ spotkania autorskiego z tymże pisarzem, które zaplanowane jest 19 paĽdziernika na 10.30 w Filii nr1.

W Filii nr 2 w Pogalewie Wlk. w 10-t± rocznicę utworzenia Dnia Gło¶nego Czytania odbyło się spotkanie pod hasłem "Dar Czytania, ¦wiat Odsłania". Go¶ciem honorowym była p. Monika Charłampowicz, sekretarz Gminy. Na wstępie odbyła sie krótka czę¶ć artystyczna w wykonaniu dzieci, a następnie pani Monika czytała fragment ksi±żki "Ela-Sanela" Katarzyny Pranić.W imprezie uczestniczyło 45 dzieci.

Filia nr 3 przygotowała spotkania ze słowem czytanym, a zajęcia odbyły się w Szkole Podstawowej nr 6 z klasami "0" i Przedszkolu nr 3 - "Balbinka"

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zorganizował spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 1. Bajeczek wysłuchały 2 grupy 4-latków i 2 grupy 5-latków