<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>
Po Wt Ĺšr Cz Pi So Ni

ciekawe ksiÄ…ĹĽki poleca mi bibliotekarz

» ¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia

news: IMG_0200aa.JPG25 listopada obchodzony jest ¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia. W 2002 roku minęła 100 rocznica tego ¶więta. MiGBP Filia nr 3 przygotowała cykl pogadanek dla dzieci z Przedszkola nr 3. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych pluszakach. Obejrzały przygotowane kolorowe ksi±żeczki o misiach, wysłuchały bajeczek "Pan Mi¶ chrapie", "Wszystkich was kocham najbardziej". Na zakończenie stwierdziły, że Mi¶ jest najlepszym przyjacielem dzieci.
26 listopada odbyły się 2 spotkanie z ba¶ni±. Dzieci z grupy IV i V Przedszkola nr 3 wysłuchały bajek "Opowie¶ć o dwunastu miesi±cach", "O wichrowym królu". Spotkania były bardzo udane, wywołały u¶miech na wszystkich twarzyczkach i sprawiły wiele rado¶ci.
Galeria zdjęć: http://www.biblioteka.brzegdolny.pl/photogallery.php?album_id=24