<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p>

»Gdybym wiedziaÅ‚ wczeÅ›niej

50 lat po opuszczeniu Harvard Business School blisko 100 absolwentów tej uczelni zgromadziÅ‚o siÄ™ na kartach "Gdybym wiedziaÅ‚ wczeÅ›niej" w celu podzielenia siÄ™ z TobÄ… wszystkim tym, czego nauczyli siÄ™ o wyborze wÅ‚aÅ›ciwej kariery, byciu znakomitym liderem, roli wiary i dobroczynnoÅ›ci, znaczeniu znalezienia partnera na caÅ‚e życie i wielu innych wyzwaniach, które każdy z nas napotyka na swojej życiowej drodze.

Okazuje siÄ™, że sÄ… na Å›wiecie rzeczy, których nie nauczÄ… CiÄ™ nawet na Harvardzie, a "Gdybym wiedziaÅ‚ wczeÅ›niej" jest wÅ‚aÅ›nie po to, żeby wypeÅ‚nić te luki.