<p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

»"Harda" ChereziÅ„ska Elżbieta

Mężczyzna, którego kocha. OgieÅ„, który rozpala. Królestwa, którymi wÅ‚ada.

ÅšwiÄ™tosÅ‚awa od dziecka byÅ‚a harda. Od najmÅ‚odszych lat, wraz z bratem BolesÅ‚awem Chrobrym, uczyÅ‚a siÄ™ niuansów politycznej gry. MiaÅ‚a stać siÄ™ pionkiem w ukÅ‚adzie sojuszy swego ojca, ksiÄ™cia Mieszka. Jej ambicje siÄ™gaÅ‚y znacznie dalej. ChciaÅ‚a zostać królowÄ….

Los okazaÅ‚ siÄ™ nieprzewidywalny. W drodze na dwór męża spotkaÅ‚a kogoÅ›, kto zawÅ‚adnÄ…Å‚ jej sercem. Czy jest w stanie speÅ‚nić swe ambicje i kochać? Stawka jest wysoka – przyjaciele zmieniajÄ… siÄ™ we wrogów, miÅ‚ość w nienawiść. Sakrament w klÄ…twÄ™.

Harda to opowieść o kobiecie niezwykÅ‚ej, której losy nierozerwalnie wplatajÄ… siÄ™ w dzieje Polski, Szwecji, Danii, Norwegii i Anglii. NamiÄ™tnoÅ›ci, walka o tron, krwawe bitwy oraz zniewalajÄ…ce historie to królestwo, po którym Elżbieta ChereziÅ„ska porusza siÄ™ z lekkoÅ›ciÄ… i drapieżnoÅ›ciÄ… sokoÅ‚a.

źródÅ‚o opisu: Zysk i S-ka, 2016

źródÅ‚o okÅ‚adki: Zysk i S-ka