<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

»Tajemnica Kolumba - Berry, Steve

Nagrodzony Pulitzerem dziennikarz ¶ledczy Tom Sagan pisa³ niegdy¶ bezkompromisowe reporta¿e z najniebezpieczniejszych miejsc na ¶wiecie. Gdy jego kontrowersyjny raport z targanego wojn± regionu zosta³ zdemaskowany jako oszustwo, zawodowa reputacja Toma leg³a w gruzach. Dzi¶ ¿yje jak na wygnaniu, drêczony przez z³e decyzje z dawnych lat i szokuj±c± prawdê, której nie jest w stanie udowodniæ – ¿e przyczyn± jego upadku by³ sabota¿ dokonany przez nieznanych wrogów. Zanim jednak Sagan zd±¿y zakoñczyæ swoje cierpienia jednym poci±gniêciem za spust, do jego drzwi zapuka tajemniczy cz³owiek, którego nietypowej pro¶by dziennikarz nie bêdzie móg³ zignorowaæ.
Zachariasz Simon ma wygl±d uczonego, duszê ³otra i wiarê fanatyka. Ma tak¿e w rêkach córkê Toma Sagana. Simon za wszelka cenê pragnie posi±¶æ klucz do rozwi±zania licz±cej sobie piêæset lat tajemnicy oraz skarb mog±cy wywo³aæ polityczn± eksplozjê i zatrz±¶æ ca³ym wspó³czesnym ¶wiatem. A wskazówek mo¿e mu dostarczyæ jedynie Tom Sagan…

¼ród³o opisu: Sonia Draga, 2013

¼ród³o ok³adki: www.soniadraga.pl

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?