<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>

»Tajemnica Kolumba - Berry, Steve

Nagrodzony Pulitzerem dziennikarz ledczy Tom Sagan pisa niegdy bezkompromisowe reportae z najniebezpieczniejszych miejsc na wiecie. Gdy jego kontrowersyjny raport z targanego wojn regionu zosta zdemaskowany jako oszustwo, zawodowa reputacja Toma lega w gruzach. Dzi yje jak na wygnaniu, drczony przez ze decyzje z dawnych lat i szokujc prawd, której nie jest w stanie udowodni – e przyczyn jego upadku by sabota dokonany przez nieznanych wrogów. Zanim jednak Sagan zdy zakoczy swoje cierpienia jednym pocigniciem za spust, do jego drzwi zapuka tajemniczy czowiek, którego nietypowej proby dziennikarz nie bdzie móg zignorowa.
Zachariasz Simon ma wygld uczonego, dusz otra i wiar fanatyka. Ma take w rkach córk Toma Sagana. Simon za wszelka cen pragnie posi klucz do rozwizania liczcej sobie piset lat tajemnicy oraz skarb mogcy wywoa polityczn eksplozj i zatrz caym wspóczesnym wiatem. A wskazówek moe mu dostarczy jedynie Tom Sagan…

ródo opisu: Sonia Draga, 2013

ródo okadki: www.soniadraga.pl

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?