<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p>
Po Wt Ĺšr Cz Pi So Ni

ciekawe ksiÄ…ĹĽki poleca mi bibliotekarz

»Trochę większy poniedziałek - Grochola, Katarzyna

Katarzyna Grochola zabiera nas w literack± podróż pełn± przygód, cudownych chwil, niespodzianek i życiowych wskazówek.

Uwielbiana przez czytelników autorka — z przymrużeniem oka i całkiem na serio, z duż± doz± ciepła i wdzięku —opisuje ¶wiat i ludzi i podpowiada jak żyć w zgodzie ze sob±, pokazuje magię codzienno¶ci, u¶wiadamia nam czym s± blisko¶ć i prawdziwa miło¶ć. A przede wszystkim udowadnia, że nasze dzi¶ i jutro zależ± od nas, a szczę¶cie jest na wyci±gnięcie ręki.

Trochę większy poniedziałek – na każdy dzień tygodnia, na każdy miesi±c, na każd± porę i pogodę. Ksi±żka, po któr± warto sięgn±ć, kiedy jest dobrze, kiedy jest Ľle i tak po prostu, bez okazji, by poczuć, że życie jest piękne, ale wcale nie takie oczywiste, jak by się mogło zdawać…

Katarzyna Grochola należy do pisarek które potrafi± zaskoczyć! Królowa polskiej powie¶ci obyczajowej, zmierzyła się już z autobiografi±, zaprezentowała jedyny w swoim rodzaju literacki dialog z córk±, a w ostatniej ksi±żce wcieliła się w mężczyznę! I kiedy już się wydawało, że autorka bestsellerowej "Houston, mamy problem" powróciła do powie¶ci, do r±k czytelników trafia zbiór błyskotliwych opowie¶ci.

"Tam, gdzie¶ na ¶wiecie, na pewno jest lepiej, cieplej, bezpieczniej. Może s± większe możliwo¶ci, może bardziej cię szanuj±, można znajdziesz pracę i jeszcze wystarczy ci na życie i na mieszkanie, i na samochód. Może twoje rodzinie tutaj będzie lepiej, bo jej pomożesz, ale
przecież tęsknota będzie zawsze wpisana w twoje życie. Bo każdy wybór eliminuje co¶, czego nie wybrała¶. I może cie to trzymać do końca życia w okowach takiego 'co by było gdyby'. Niech cię to nie truje. Powodzenia, gdziekolwiek jeste¶ i cokolwiek robisz".

Ľródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2013

Ľródło okładki: www.wydawnictwoliterackie.pl

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?