<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p>
Po Wt Ĺšr Cz Pi So Ni

ciekawe ksiÄ…ĹĽki poleca mi bibliotekarz

»"Alicja w krainie konieczno¶ci" Kawka Magdalena

news: alicja.jpgCzy tylko wtedy, gdy wbije się własnej siostrze nóż w plecy i ukradnie dzbanek z malinami, można zniszczyć jej życie? Okazuje się, że bywaj± jeszcze inne sposoby na to, żeby normalna, czterdziestoletnia kobieta poczuła się w swoim życiu jak w klatce, z której nie ma wyj¶cia. Alicja, jak każda szczę¶liwa mężatka trwaj±ca w spokojnym przekonaniu, że żadne burze jej w życiu nie groż±, i że zestarzeje się z tym samym mężczyzn±, pewnego dnia zostaje postawiona przed wyborami, na które nie była gotowa.

Jej bezpieczny dotychczas ¶wiat staje nagle na głowie, ale jednocze¶nie pojawia się nadzieja, że oto nadszedł wreszcie ten moment, kiedy będzie mogła pomy¶leć o sobie. Tylko czy uda jej się ta trudna sztuka?

Magdalena Kawka ukończyła socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zawodzie socjologa nie przepracowała ani minuty, była za to kwiaciark±, urzędniczk±, wła¶cicielk± agencji reklamowej oraz dziennikark±. Jest autork± poradnika dla rodziców przedszkolaków. „Alicja w krainie konieczno¶ci” to jej druga, po „Sztuce latania, powie¶ć obyczajowa.