<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p>

» LEGIMI W DOLNOBRZESKIEJ BIBLIOTECE

LEGIMI W DOLNOBRZESKIEJ BIBLIOTECE

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Brzegu Dolnym przystÄ…piÅ‚a do projektu „Legimi na Dolnym ÅšlÄ…sku”, dziÄ™ki któremu otrzymaÅ‚a dostÄ™p do bazy 60 000 e-booków.

Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki mogą uzyskać darmowy dostęp do wielu nowości wydawniczych oraz literatury pięknej, literatury faktu oraz innych kategorii jakie posiada portal legimi.pl. Czytelnicy mogą już teraz czytać nowości bez konieczności zapisywania się w kolejkę!

Jedyne co wystarczy zrobić to pobrać z biblioteki unikalny kod dostÄ™pu, zaÅ‚ożyć konto na legimi.pl oraz zainstalować bezpÅ‚atnÄ… aplikacjÄ™ Legimi. Książki w abonamencie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze i wybranym modelu czytnika caÅ‚kowicie za darmo! Jedynym warunkiem jest posidanie karty bibliotecznej w naszej placówce J

Kod zostanie aktywowany po założeniu bezpłatnego konta na stronie:

Następnym krokiem jest pobranie książek z aplikacji na wybranym urządzeniu.

Legimi jest jedynÄ… takÄ… firmÄ… umożliwiajÄ…cÄ… dostÄ™p do e-booków w ramach usÅ‚ug abonamentowych. Wypożyczanie książek elektronicznych jest możliwe dziÄ™ki nawiÄ…zanej wspóÅ‚pracy z dolnoÅ›lÄ…skimi bibliotekami publicznymi.