<p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'></p><p class='opis'>Mali badacze</p><p class='opis'></p>

» Akademia Orange dla bibliotek

news: FundacjaOrange-L1-RGB-nowe.jpg

Biblioteka bierze udzia w programie"Akademia Orange dla Bibliotek"
Fundacja Orange
, stworzona w 2005 roku przez Telekomunikacj Polsk i PTK Centertel (Orange) pod nazw Fundacja Grupy TP, aktywnie uczestniczy w yciu spoecznym prowadzc autorskie programy lub wspierajc wartociowe dziaania innych organizacji pozarzdowych w zakresie edukacji dzieci
i modziey, ochrony zdrowia, krzewienia kultury oraz w zakresie pielgnowania i ochrony dziedzictwa narodowego. Fundacja Orange dy do tego, aby wprowadza pozytywne zmiany w ycie jej beneficjentw.
We wszystkie dziaania Fundacji angauj si wolontariusze Grupy TP.
Fundacja Orange zainaugurowaa program "Akademia Orange dla bibliotek", ktrego celem jest wspieranie rozwoju spoeczestwa informacyjnego poprzez zwikszenie dostpu do nowych technologii komunikacyjnych i promocj ich wykorzystania tak, by gminne biblioteki publiczne stay si nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

rdo:http://www.biblioteki.fundacja.orange.pl/